VIP PROGRAMMAS NOTEIKUMI

 1. Piedāvājums attiecas tikai uz reģistrētiem Lietotājiem, un tas aktivizējas automātiski.
 2. Par katru naudas Likmi 1 EUR apmērā interaktīvajos spēļu automātos (slotu spēlēs) Lietotājs saņem 1 SPELET coin.
        Par katru naudas likmi 10 EUR vērtībā citās kazino spēlēs Lietotājs saņem 1 SPELET coin.
 3. Lietotājs, krājot SPELET coins, var sasniegt 3 lojalitātes līmeņus:
  1. Player līmenis - Sasniedzot 1000 SPELET coins robežu, Lietotājs saņem 2% naudas atgriešanu no faktiskās zaudējuma summas.
   * maksimālā atmaksa 100 EUR
  2. Adventurer līmenis - Sasniedzot 5000 SPELET coins robežu, Lietotājs saņem 3% naudas atgriešanu no faktiskās zaudējuma summas.
   * maksimālā atmaksa 200 EUR
  3. Baller līmenis - Sasniedzot 10 000 SPELET coins robežu, Lietotājs saņem 4% naudas atgriešanu no faktiskās zaudējuma summas.
   * maksimālā atmaksa 500 EUR
 4. Faktiskie zaudējumi – iepriekšējo 7 dienu laikā Lietotāja izdarīto likmju kopējā summa, no kuras atņemti visi laimesti, kas saņemti par šo periodu.
 5. Naudas atmaksas summa tiek ieskaitīta Lietotāja profilā KATRU PIRMDIENU no 9:00 līdz 10:00 (06:00 - 7:00) UTC). Ja līdz svētdienas 23:59 Lietotājs ir sasniedzis jaunu lojalitātes līmeni, naudas atgriešana notiek attiecīgi aktuālajam lojalitātes līmenim.
 6. Piedāvājums ir paredzēts tikai vienam cilvēkam (Lietotājam), IP adresei, ģimenei, dzīvesvietai, e-pasta adresei, telefona numuram un IMEI kodam, tai skaitā publiskām vietām, piemēram, bibliotēkām un darba vietām.
 7. Piedāvājuma noteikumu pārkāpumu gadījumā Lietotāja Laimesta summa tiks anulēta konkrētā piedāvājuma ietvaros.
 8. SPELET.LV ir tiesības patstāvīgi noteikt lietotāja VIP statusu, balstoties uz dažādiem kritērijiem, ieskaitot, bet ne tikai - vispārīgo aktivitāti spēlēs, likmju kopējo summu, dalības ilguma programmā, un citiem parametriem, kurus tā uzskata par atbilstošiem.
  1. Gadījumā, ja lietotājam ir piešķirts VIP statuss, SPELET.LV ir tiesības piešķirt indivisuālos bonusus, piemēram, naudas atmaksu, bezriska griezienus, un papildu iespējas un speciālos piedāvājumus, ievērojot VIP statusa līmeni un spēļu aktivitāti.
 9. SPELET.LV ir tiesības izmainīt, aizliegt un atcelt piedāvājuma noteikumus jebkurā laikā.
 10. Papildus šiem noteikumiem tiek piemēroti arī vispārējie SPELET.LV noteikumi un SPELET.LV īpašo piedāvājumu noteikumi.
 11. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju par VIP programmu vai arī Jums ir radušies kādi citi jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu atbalsta komandu LIVE čatā vai caur e-pastu .

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai Sīkdatņu politikai